Menu

Rizika ztráty datZtratili jste někdy klíče? Platební kartu? Nebo Vám dokonce ukradli všechny doklady?

  Pak určitě dobře znáte ten pocit bezmoci a vzteku. A hned to začne: ztráta času, nervy a spěch, jak nejrychleji zabránit jejich zneužití!

  A vzpomínáte si na ten druhý pocit? Úleva, když se ukázalo, že nedošlo k zneužití ukradených věcí. V porovnání s tím byly výdaje za zámek, za blokaci karty nebo vydání nových dokladů pakatel že?

  Ale pozor! Chráníte také svá data? Projektové plány, účetnictví, zdrojové kódy a další důležité údaje? Doma ve svém počítači možná ano. Ale mezi pracovnou, kanceláří či ordinací na cestě k zákazníkovi a klientovi? To už bývá horší…

  My Vám nabízíme řešení. Dokonale bezpečné! Dokonale jednoduché! (i pro lidi, kteří si s počítačem opravdu nerozumí) iStorage USB paměťové klíčenky a externí disky. Zabezpečené pomocí PIN, který si pamatujete a znáte jen Vy. A když Vám ukradnou nebo ztratíte disk od nás? Můžete si oddechnout. Vaše data jsou v bezpečí šifrována na armádní úrovni. Bez Vašeho PINu se k nim nikdy nikdo nedostane – ani CIA.Víte co je ve Vašem podnikání skutečně důležité? Reprezentativní auto? Kancelář s výhledem na Pražský Hrad?

  Vaše know-how! Souhlasíte, že byste nenechali své účetnictví ležet na lavičce v parku? Případně stavební nebo výrobní plány? Co takhle složení připravovaného léku? Věříme, že všechny tyto informace pečlivě střežíte – máte skartovačky, stohy papíru nesmí opustit zamčené kanceláře. Ale chráníte svá data i v jejich digitální podobě?

  Uložené na USB pamětech, externích discích, které běžně nosíme po kapsách na schůzky a … ztrácíme?

  Vžijte se do role: Pátek večer a Vy po návratu domů nemůžete najít v kapse saka svou USB klíčenku s kompletní zadávací dokumentací. Horečné hledání kde je… cesta do kanceláře…telefonát k obchodnímu partnerovi… a paměť nikde není. A přichází strach, kdo se k Vašim datům dostal a co s nimi udělá!

Pokud byste používali naše řešení, tak byste si pouze zhluboka oddechli. Čekal by Vás příjemný víkend s rodinou. Buď by se klíčenka našla nebo ne. Přinejhorším by vás čekal nákup nové zabezpečené USB paměti. Budoucí týdny byste prožili bez strachu, že se k datům dostal někdo neoprávněný. Zkrátka s námi je Vaše podnikání v BEZPEČÍ!